Studio Reklamy „ Kumart” w związku z szybkim rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI- MONTAŻYSTA

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Region: łódzkie

Zadania:

• realizacja powierzonych zadań
• produkcja materiałów reklamowych i dekoracyjnych
• montaż materiałów reklamowych i dekoracyjnych na terenie całego kraju

Wymagania:

• doświadczenie w produkcji reklam i materiałów dekoracyjnych
• obsługa narzędzi do cięcia stali i aluminium oraz innych elektronarzędzi
• praktyczna wiedza z zakresu innych produkcji materiałów reklamowych
• dokładność
• operatywność, samodzielność w działaniu, kreatywność
• sprawność manualna, dyspozycyjność
• dobra organizacja pracy, motywacja do pracy

Firma oferuje:

• możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji
• dobre warunki pracy i wynagrodzenia
• niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego, na e-mail zarzad(at)kumart.pl, w temacie wpisując PRODUKCJA lub na adres firmy:

Studio Reklamy „KUMART” 97-200 Tomaszów Mazowiecki,
ul. Warszawska123

Zgłoszenia należy przesyłać do 27.09.2019 r.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)